Milda Laužikaitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš letmefix.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
1 eilutė: 1 eilutė:
Milda Laužikaitė Vilniaus dailės akademijoje mokėsi grafikos ir medijų meno.  Vizualumą suvokia kaip multidimensines praktikas, susietas su vaizdo, garsinėmis patirtimis,  kaip supoetintą tikrovę ir poetines praktikas tikrovėje.
+
==Meninė veikla==
  
 +
Milda Laužikaitė Vilniaus dailės akademijoje studijavo grafiką ir medijų meną. Vizualumą suvokia kaip daugialypes praktikas, susietas su vaizdinėmis ir garsinėmis patirtimis, kaip supoetintą tikrovę ir poetinius veiksmus tikrovėje.
  
2012-06-13
+
==Kūriniai==
Saulė teka 03:42
 
  
Mergina plaukė upe į savo magistro studijų gynimus nuo namų/Valakampių iki centro/Vda, iš guminės valties trombonu sveikindama Vilniaus miestą su naujai auštančia diena. Rytinį sveikinimą kino kamera nufilmavo valtį irklavęs draugas. Kino juostą ji  išryškino Vda fotostudijoje ir 11val. galerijoje "Akademija" dar šlapią parodė vertinimo komisijai bei svečiams. Čia matote to ryto kino projekcijos dokumentaciją.
+
===2012-06-13 Saulė teka 03:42===
  
2012.06.13
+
Menininkė plaukė upe į savo baigiamojo magistro darbo gynimą nuo namų Valakampių rajone iki Vilniaus centre esančios Vilniaus dailės akademijos, iš guminės valties trombonu sveikindama Vilniaus miestą su nauja auštančia diena. Rytinį sveikinimą kino kamera nufilmavo valtį irklavęs draugas. Kino juostą ji  išryškino VDA fotostudijoje ir 11 val. galerijoje „Akademija“ dar šlapią parodė vertinimo komisijai bei svečiams. Čia matote to ryto kino projekcijos dokumentaciją.  
Sun rises 3:42 a.m.
 
 
 
Girl was going down the river with a boat from her home in Valakampiai to the city centre, Academy of Arts, to her MA degree final show. From the boat she blew trombon - saluting Vilnius with a rising sun. The greeting was filmed with Super 8 camera by  friend, who took care of rowing. She developed the film in the Academy of Arts and at 11 a.m. showed it, still wet, to MA committee and guests. Here you see documentation video of the screening event.
 
 
  
  

Dabartinė 13:36, 22 lapkričio 2018 versija

Meninė veikla[keisti]

Milda Laužikaitė Vilniaus dailės akademijoje studijavo grafiką ir medijų meną. Vizualumą suvokia kaip daugialypes praktikas, susietas su vaizdinėmis ir garsinėmis patirtimis, kaip supoetintą tikrovę ir poetinius veiksmus tikrovėje.

Kūriniai[keisti]

2012-06-13 Saulė teka 03:42[keisti]

Menininkė plaukė upe į savo baigiamojo magistro darbo gynimą nuo namų Valakampių rajone iki Vilniaus centre esančios Vilniaus dailės akademijos, iš guminės valties trombonu sveikindama Vilniaus miestą su nauja auštančia diena. Rytinį sveikinimą kino kamera nufilmavo valtį irklavęs draugas. Kino juostą ji išryškino VDA fotostudijoje ir 11 val. galerijoje „Akademija“ dar šlapią parodė vertinimo komisijai bei svečiams. Čia matote to ryto kino projekcijos dokumentaciją.


<mediaplayer width='1024 ' height='576' image=>http://www.letmefix.lt/media/milda-lauzikaite/labas-rytas-good-morning.mp4</mediaplayer>